O MNIE

Nazywam się Karolina Dubanowska.

Mieszkam nad morzem – kocham góry, one o każdej porze roku budzą we mnie ogromny respekt. W górach wyznaję zasadę, którą wpoił mi pewien instruktor wspinaczki „przede wszystkim bezpieczeństwo – góry zostaną, Ty możesz nie mieć tyle szczęścia”…

Oprócz tego interesuję się fotografią,  w wydaniu czysto amatorskim. Pozwól więc Drogi Czytelniku, że od czasu do czasu uraczę Cię własnoręcznie wykonanym pejzażem. Z natury jestem optymistką – szukam rozwiązań, a nie winnych; wyznaję zasadę „chcieć to móc”. Oczywiście – czasami nerwy też mnie ponoszą.

Już w liceum wiedziałam, ze interesuje mnie świat wielkich firm i chcę uczyć się ekonomii, a że mogłam podglądać zmagania mojej starszej siostry w tymże wielkim świecie korporacji – tym bardziej mnie to pochłaniało. W 2002 roku ukończyłam Akademię Ekonomiczną w Poznaniu i rozpoczęłam swoją pierwszą poważną pracę.

Moje prośby zostały wysłuchane, bo od samego początku pracowałam i pracuje w dużych, międzynarodowych firmach.

W trakcie minionych 15 lat zdążyłam pomieszkać w Poznaniu, Szczecinku, Barcelonie i Koszalinie. Traf chciał, ze na początku swojej zawodowej ścieżki zajmowałam się księgowością i finansami spółek kapitałowych, a od kilku lat działam w obszarze zasobów ludzkich, zajmuję się pozyskiwaniem kandydatów, rozwojem pracowników, zarządzaniem personelem, planowaniem i organizacją pracy – nadal również swojej, ale nie tylko.

Nadszedł etap, w którym chcę się podzielić z Tobą moimi zainteresowaniami i doświadczeniem.

Będzie tu o tym, jak w ogóle zabrać się za poszukiwanie pracy, od czego zacząć, jak się przygotować na pierwszy dzień; podpowiem tym, którzy stracili pracę – że to nie koniec świata i wiele możliwości przed nimi. Zajmę się też tymi, którzy poszukują motywatora do zmiany, którzy chcą, ale się boją. Pokażę Ci, jak możesz nauczyć się optymalnie organizować i wykorzystać swój czas.

Cel, jaki sobie postawiłam to przekazać Tobie, mój czytelniku, solidną dawkę doświadczenia, tak, żebyś nie musiał szukać gdzie indziej. Jeżeli czegoś Ci tu zabraknie, uznasz, że któryś z tematów trzeba rozwinąć – napisz do mnie. Po to tu jestem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *